Про компанію

Компанія «Інформаційні технології» - один із провідних операторів кабельного, цифрового телебачення в м. Києві з 1992 р, а також інтернет провайдер з 2006р.

Ми надаємо послуги аналогового і цифрового телебачення в Києві, а також інтернет-послуги з використанням широкосмугових волоконно-оптичних ліній зв'язку з пропускною здатністю більше 10 Гбіт / с.

Територія покриття: Дарницький, Дніпровський, Деснянський і Голосіївський райони м.Києва.
Ліцензія національної комісії з питань регулювання зв'язку України: серія АВ № 466001 від 25 грудня 2008р.

Кабельне телебачення в Києві з IT-TV

Ми намагаємося забезпечити кожного киянина якісними, доступними та першокласними послугами кабельного телебачення. IT-TV пропонує велику різноманітність медіа: 150 каналів високоякісного цифрового телебачення; 72 рейтингових каналів аналогового телебачення на всі телевізори в квартирі; аналогове телебачення без декодера; одна плата за всі телевізори в квартирі.

IT-TV - інтернет, аналогове телебачення, цифрове телебачення в Києві

Поважаючи право своїх абонентів на кращий спектр можливостей у сфері телебачення та Інтернету, пропонуємо для абонентів послуги кабельного телебачення як аналогового, так і цифрового, а також - доступ в Інтернет. Ми працюємо на ринку телекомунікацій вже 18 років і користуємося довірою десятків тисяч киян, які обрали нас своїм телекомунікаційним оператором. Компанія має власний кабельний телеканал «Марс-ТВ» для інформування мешканців районів, що обслуговуються.

Цифрове телебачення "IT" - це:
- 150 каналів високоякісного цифрового телебачення.
- DVD якість на Вашому екрані.
- Стереозвучання програм з CD якістю звуку.
- Плата тільки за пакет цифрового телебачення, на інших телевізорах аналог йде безкоштовно.
- Послуга "Індивідуальне пакетування" - особлива тим, що кожен абонент може створити собі індивідуальний пакет телеканалів, вибравши не менше 12 каналів; при виборі 20-ти каналів надається знижка 20% від загальної вартості, більше 20-ти каналів - 25%.

Інтернет-провайдер IT-TV

Вибираючи IT-TV в якості свого інтернет-провайдера, ви отримуєте високу швидкість інтернету завдяки використанню оптичних ліній зв'язку. Інтернет за технологією Fast Ethernet зі швидкістю доступу 100 Мбіт / с в квартиру і 1 Гбіт / с в будинок - найбільш швидкісний український Інтернет за даними ресурсу speedtest.net.

Наші висококваліфіковані фахівці пропонують якісні інтернет-послуги з використанням широкосмугових волоконно-оптичних ліній зв'язку з пропускною здатністю більше 10 Гбіт / с. У число додаткових послуг входять: IPTV, ігрові сервери, індивідуальне пакетування в цифровому форматі.

Інтернет-провайдер IT-TV має досвід створення мультисервісних мереж у великих готельних комплексах Україні, в т.ч. ГК «Турист», «Славутич», «Спорт», «Експрес» в м.Києві, ГК «Ялта-Інтурист» в м.Ялта, ГК «Поділля» в м.Вінниця.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Ми в Facebook

IT-TV - інформаційні технології

IT-TV - інформаційні технології

 
 

Оголошення

Телебачення в Києві: обирай «цифру»!

30.01.2018

Хочете дивитися телепередачі з ідеальним зображенням і потужним звуком? Підключити цифрове телебачення в Києві пропонує компанія «Інформаційні технології»! Обравши «IT-TV» своїм оператором…

Тип: продам

 

Цифрове і аналогове телебачення в Києві високої якості

30.01.2018

Вигідно і швидко підключити телебачення в Києві пропонує провідний оператор «Інформаційні технології». Отримай максимум за доступну ціну! Ми пропонуємо 150 каналів високоякісного цифрового…

Тип: продам

 

Швидке і надійне підключення до мережі інтернет у Києві

30.01.2018

Швидко і надійно підключити інтернет пропонують кращі провайдери Києва «Інформаційні технології». Оберіть нас - і отримайте стабільний безлімітний оптоволоконний інтернет. Ми пропону…

Тип: продам

 
 

Соц. кнопки

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create