Акція "Портал" від IT-TV!

Акція "Портал" від IT-TV!

Спеціальна пропозиція «Портал» розрахована на нових абонентів телебачення (аналогового та/або цифрового), користувачів Інтернет і будь-яких з комплексних послуг.

Період проведення акції: 25 листопад 2013 - 31 грудня 2013

Новий абонент* отримує 3 місяці безкоштовного користування послугами, сплативши обраний тарифний план за 3 наступних місяці. Обов'язкова умова - надання договору (або будь-якого платіжного документа) зі своїм попереднім провайдером з даними квартири, яку він хоче підключити.
* Новим абонентом вважається абонент, який ніколи раніше не підключався до нашої телекомунікаційної мережі, а також абонент, який користується однією з послуг: аналогове телебачення, цифрове телебачення або Інтернет, і який хоче підключити нову послугу або скористатися підключенням за діючими акціями.

Увага!
При підключенні за спеціальною пропозицією гроші з Вашого рахунку списуються відразу за 6 місяців і в разі розірвання договору не повертаються.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Ми в Facebook

IT-TV - інформаційні технології

IT-TV - інформаційні технології

 
 

Оголошення

Телебачення в Києві: обирай «цифру»!

30.01.2018

Хочете дивитися телепередачі з ідеальним зображенням і потужним звуком? Підключити цифрове телебачення в Києві пропонує компанія «Інформаційні технології»! Обравши «IT-TV» своїм оператором…

Тип: продам

 

Цифрове і аналогове телебачення в Києві високої якості

30.01.2018

Вигідно і швидко підключити телебачення в Києві пропонує провідний оператор «Інформаційні технології». Отримай максимум за доступну ціну! Ми пропонуємо 150 каналів високоякісного цифрового…

Тип: продам

 

Швидке і надійне підключення до мережі інтернет у Києві

30.01.2018

Швидко і надійно підключити інтернет пропонують кращі провайдери Києва «Інформаційні технології». Оберіть нас - і отримайте стабільний безлімітний оптоволоконний інтернет. Ми пропону…

Тип: продам

 
 

Соц. кнопки

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create